Simetri Desen Tasarım


Bir desen tasarımcısının tüm gereksinimlerini karşılamak için üretildi. Sürekli güncellenerek çağa ayak uydurdu.

 

Yüzlerce kullanıcısından gelen önerileri önemsedi ve kendini bugüne bir marka olarak taşıdı. Desen stüdyoları, fabrikalar, halk eğitim merkezleri, eğitim vakıfları, meslek liseleri, yüksekokul ve üniversitelerde kullanılıyor. O, bir yerli yazılım ve Türkçe.

Görevini MS Windows® işletim sistemi altında yürütüyor. Donanım seçmiyor; herhangi bir bilgisayar, tarayıcı, kamera, yazıcı ile sorunsuz çalışıyor. En basit ve en karmaşık işlemler arasında pratiklik ve süratinden ödün vermiyor. Ağ üzerinde veya bir sunucu ile sorunsuz çalışabiliyor. Tümleşik çalışma ve dosya yapısıyla size kolaylık sağlıyor; ağ üzerinde veya bilgisayarınız içinde kaybolmanıza izin vermiyor.

Kurulumu kolay, yedeklemesi çok daha kolay. Kurulumu taşınabilir bir disk sürücü üzerine yapabilir ve inanılmaz bir rahatlıkta çalışabilirsiniz. Çıkarılabilir sürücülerinizin sayısı ve türü önemli değil. USB flash bellek, USB disket/disk sürücü, çeşitli bellek kartları, diğer çıkarılabilir depolama birimleriyle ve tüm aygıtlarla sorunsuz iletişimin keyfini sürün. Desen stüdyoları ve özellikle fason işler veren fabrikalar için hedef jakar türü hiç sorun değil: Stäubli®, Bonas®, Grosse®, Schleicher® marka jakarlar için desen üretebilirsiniz.

Simetri desen tasarım yazılımının dili Türkçe. Görsel temalarla desteklenmiş ama aynı zamanda etiketlenmiş bileşenleri, kolay anlaşılır ve yönlendirici mesajları, kolaylaştırılmış kullanımı güçlü yapısının ana hatlarını oluşturuyor. Yardım dosyası ve interaktif yardım yazılımın her bölümünde kolayca kullanılabiliyor.

Yazılım sadece kurulum aşamasında değil, çalışma sırasında çoklu dil desteği sunuyor. Çok yakında Rusça, Arapça, Farsça, İngilizce ve Almanca dilleri destekleniyor olacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.